potadlo.abz.cz

Jak probíhají konzultace

Psychoterapie » Jak probíhají konzultace

Jak se poprvé objednat

Máte více možností, jak se k nám objednat. Buď se můžete objednat emailem na adrese: info@psychoterapie-brno.net nebo si můžete vybrat konkrétního terapeuta a poté se můžete objednat emailem či telefonicky přímo k němu. Stačí i pokud jen napíšete sms zprávu a my Vám odpovíme zpět. V rámci objednávky od Vás jistě nebudeme chtít specifikaci Vašich potíží, budeme domlouvat jen termín, příp. platbu. V případě akutních stavů se snažíme uskutečnit konzultaci do 24 hodin.

Konzultaci je možné domluvit i o víkendu.

 

Průběh (1.)konzultace

Nejprve Vás pohodlně usadíme, občerstvíme a poté přejdeme k formalitám - na začátku prvního setkání spolu nejprve procházíme jednoduchou smlouvu o spolupráci (práva a povinnosti) a domlouváme platbu, platí se hotově při (po) konzultaci.

A teprve pak přikročíme k samotné psychologické konzultaci. Rozhovor s Vámi pro nás představuje hlavní terapeutický nástroj. Budeme zvědavi na to, s čím přicházíte a budeme se Vás doptávat na Vaše očekávání, přání a žádoucí změny. Od nás se zase dozvíte naše nabídky a možnosti práce. Budeme respektovat Vámi určenou míru soukromí. Rozhovorem Vás povedeme, nemusíte se ničeho obávat. První konzultace vyústí v dohodu o případné další spolupráci (a případném dalším termínu setkání) či o jejím ukončení.

Je zcela individuální, kolik psychologických sezení klient absolvuje, někomu stačí jedno, někdo jich potřebuje pět, jiný deset…míru užitečnosti a dostatečnosti u nás posuzujete Vy sami a na Vás je rozhodnutí, kdy máme spolupráci ukončit.

Nabízíme klidné, diskrétní prostředí, poradenská místnost je umístěna v administrativní budově se spoustou kanceláří, nikdo tedy nemusí vědět, kam jdete. Naše adresa nabízí výbornou dostupnost přímo v centru Brna přímo u dopravního uzlu ulice Česká, kde  se nachází zastávka hned několika prostředků MHD: tramvají a trolejbusů. Pro klienty jedoucí autem je parkování možné v parkovacím domě na Moravském náměstí.

V ceně je i drobné očerstvení: čaj, káva, oplatky…chceme, abyste se u nás zkrátka cítili co nejlépe. Pro konkrétní nabídku jděte na nabídku služeb a ceník.

 

strom